Composiet Video Kabels
Composiet Video Kabels
Composiet video kabels zijn ideaal voor het aansluiten van oudere audiovisuele apparatuur, zoals DVD-spelers, spelconsoles, videorecorders of camera’s met RCA-uitgangen. Deze gele RCA-kabels vervoeren het videosignaal analoog via één enkele aderen worden vaak gebruikt in combinatie met rode en witte audiokabels.
[SPLIT]
Onze composiet kabels zijn voorzien van stevige RCA-stekkers met vergulde contacten voor een stabiele verbinding en minimale signaalvervorming. Verkrijgbaar in verschillende lengtes en geschikt voor zowel consumenten als professionele toepassingen, zoals presentaties of AV-installaties.
Let op: composiet is een analoog signaaltype en ondersteunt geen HD-beelden. Voor klassieke apparaten is het echter nog steeds een betrouwbare en voordelige oplossing.
TV beugel
Elektrische TV Beugel
TV Standaard
Monitor Armen
Tablet en PC
Beamers
Speakers
Wegwerken en Aansluiten
Opruiming

