• Draagvermogen: 1–7 kg per scherm
• Buitenste armen met gasveer
• Middelste scherm in hoogte instelbaar
• VESA: 75x75 en 100x100 mm
• Inclusief bladklem en bladdoorvoer Lees meer
- Koop 2 voor €138,83 per stuk en bespaar 7%7% Korting
- Koop 5 voor €132,81 per stuk en bespaar 11%11% Korting
- Koop 10 voor €130,48 per stuk en bespaar 12%12% Korting
Een zeer flexibele monitorarm voor 3 schermen, met twee lange gasveerarmen voor de buitenste monitoren. Je plaatst het middelste scherm op de gewenste hoogte en stelt de buitenste schermen af zoals jij ze wilt hebben. De MyWall HL 51-3 L is geschikt voor monitoren van 17 t/m 30 inch, met een gewicht van 1 tot 7 kg per scherm.
Plus- en minpunten volgens onze monitorarmspecialist
+ Schermen afzonderlijk te positioneren voor jouw werkplek.
+ Geleverd met zowel een bladklem als een bladdoorvoer.
+ Kabelgeleiding voor een nette en opgeruimde werkplek.
– Het middelste scherm heeft geen gasveer; de hoogte stel je handmatig in.
Drie schermen op de juiste plek
Een monitorsteun waarbij aan vrijwel alles is gedacht. Het middelste scherm stel je op de centrale paal in hoogte in. De buitenste schermen verstel je met de gasveerarmen eenvoudig in hoogte en positie. Stem de gasveren bij de montage af op het gewicht van je monitoren, zodat deze op de gekozen hoogte blijven staan.
Je kunt de schermen draaien, kantelen en roteren om de opstelling naar wens in te richten. De bevestigingen zijn geschikt voor VESA 75x75 en 100x100 mm. Controleer naast de inchmaat en het gewicht ook de schermbreedte en de ruimte die je nodig hebt voor de gewenste opstelling.
Montage met bladklem of bladdoorvoer
De HL 51-3 L wordt geleverd met zowel een bladklem als een bladdoorvoer. Met de bladklem bevestig je de monitorarm aan de rand van het bureau, zonder in het werkblad te boren. De klem is geschikt voor een bladdikte van 10 tot 50 mm. Met de bladdoorvoer monteer je de steun via een geschikt gat in het werkblad.
De bekabeling werk je netjes langs de armen weg. Zelfs aan de inbussleutels is gedacht: bij montage met de bladklem kun je deze achter de klem bewaren. Zo heb je ze bij de hand wanneer je de opstelling wilt aanpassen.
Voor gaming, handel en kantoorwerk
Een ideale oplossing voor gamers, beurs- of cryptohandelaren, beveiligingswerkplekken en iedereen die thuis of op kantoor met drie schermen werkt. Ook bij curved monitoren controleer je of het gewicht, de VESA-maat en de afmetingen passen bij de steun en de gewenste schermopstelling.
Met de monitoren boven het werkblad houd je meer ruimte over en ontstaat een opgeruimdere werkplek. Door de hoogte en kijkrichting goed af te stellen, werk je bovendien comfortabeler.
Staffelkorting vanaf 2 stuks
Meerdere werkplekken inrichten? Profiteer van staffelkorting vanaf 2 stuks, met extra voordeel bij 5 en 10 stuks. De actuele staffelprijzen staan bovenaan de productpagina.
Hulp nodig bij het kiezen?
Wil je meer informatie over deze monitorarm voor 3 schermen of zoek je nog de juiste oplossing? Vraag het ons gerust. Wij helpen je graag. Je bereikt ons telefonisch op 075 655 55 80 of per e-mail via [email protected].
Bekijk ook onze andere monitorarmen voor 3 tot 6 schermen voor het bureau.
| Naam: | Monitorarm voor 3 schermen HL 51-3 |
| Aantal Schermen: | 3 schermen |
| Geschikt voor: | 17 t/m 30 inch schermen |
| Draagvermogen: | min. 1 t/m max. 7 kg |
| VESA Compatibel: | 75x75, 100x100 mm |
| Hoogte verstelling: | Middelste scherm van 10 t/m 45 mm, buitenste schermen verstelbaar over 280 mm |
| Gasveer verstelling: | middelste scherm niet, buitenste schermen wel |
| Kantelen: | +45°~-45° (buitenste schermen) |
| Draaien: | +90°~-90° |
| Roteren: | 360° |
| Kabelmanagement: | Ja, door de kappen langs de armen en via kabel clips |
| Voorzien van Quick Release VESA kop: | Ja |
| Montage opties: | Bladklem (10-50mm) en bladdoorvoer (10-45 mm) |
| Materiaal: | Staal, Aluminium, Kunststof |
| Afwerking: | Kras-vaste laag poedercoating |
| Kleur: | Zwart |
| Garantie: | 20 Jaar! |
TV beugel
Elektrische TV beugel
TV Standaard
Monitorarmen
Tablet & Tel
Speakers
Wegwerken en Aansluiten






